Pro fotografy


Příroda, zvířata i lidé... vše co statek poskytuje se může stát rájem pro amatérské i profesionální fotografy. Proto nabízím této skupině lidí své aktivity. Na statku si lze po domluvě pronajmout prostory nejen pro jednodenní fotografování, ale domluvit si i víkend, případně prodloužený víkend. 
Nabízím nejen prostory, doplňky, kostýmy, ale i koně a další zvířátka. Vše je jen otázkou domluvy a zájmu co konkrétně chcete fotografovat. 
Ubytování na statku pro víkendové pobyty nabízím pouze v teplém ročním období od dubna - června a v měsíci září.
V letních prázdninových měsících je statek rezervován dětem, pro které pořádám letní tábory u koní. V zimě lze statek využít jen pro jednodenní fotografování.

Fotografie z pravidelných srazů fotografů skupiny Focením k radosti - Fotogalerie
 


Hledáte netradiční ateliér, originání prostory?

Mohu vám nabídnout možnost fotografování prostorách statku, ve stodole, která nabízí opravdu velký a dostatečný prostor, pronájem extreních světel pro lepší nasvícení a další výhody a možnosti jako je zapůjčení koní, velké prostory zahrady, nádherné doplňky pro aranžování v selském i westernovém stylu. Lze si domluvit i amatérské modelky, slečny v jezdeckých i dobových kostýmech. Pro začátečníky je možnost domluvit workshop se zkušeným fotografem. Tohle vše je možné jen za předpokladu, že si své fotografování domluvíte s dostatečným předstihem a zarezervujete si prostor pro sebe. 

 


Více informací k ubytování

Ubytování nabízím ve zcela venkovském stylu. V dnešní hektické době plné moderních vymožeností je statek ideální pro naprostý odpočinek od stresu a spěchu v nádherném prostředí zdravé a krásné přírody, uprostřed lesů a luk. 

Spaní nabízím v patře "vejminku" kde jsou matrace pro přespání a možnost uložení všech věcí.  Jsou zde dvě ložnice a tím i možnost odděleného spaní - muži/ženy, nebo manželské páry.
V zázemí budovy je k dispozici malá kuchyňka s jídelnou, s možností vlastního vaření. Najdete zde rychlovarnou konvici, lednici, sporák a veškeré potřebné vybavení a nádobí pro vaření. 
Koupelna se nachází také v zázemí budovy, hned za kuchyňkou.  Zde můžete využít sprchu a umyvadlo pro možnost umytí. V letních měsících je možnost koupání v bazénu na dvoře statku. Případně přírodní rybníky v okolí. 
Toaleta je pouze na dvoře statku tzv. kadibudka. Ideální pro nostalgické zavzpomínání, jak se žilo kdysi. 

V možnostech víkendového ubytování si lze dohodnout i víkend s polopenzí, který zahrnuje snídani a večeři, případně plnou penzi, která zahrnuje i oběd jednotný pro celou skupinu. 

Pro jednodenní fotografování lze také dohodnout možnost občerstvení a stravování na statku. 

Další nabídkou je využití aktivit statku jako je například vyjížďka na  koních, zákkladní výuka jízdy na koni atd. 

Pro skupiny: počet lidí pro víkendové fotografování je omezen na 10 lidí!  Větší počet lidí po dohodě!

 

Využijte pro svůj dotaz nebo objednávku rychlý kontaktní formulář: 

Termíny fotosrazu na rok 2018 - Kouzlo Fotografie - Sraz fotografů 2018 - červen - září