Nabídka


 
 
 

Letní tábory u koní jsou již několika letou tradicí, jsou vyhledávané a oblíbené. Každoročně pořádáme pro děti program, který je zaujme, motivuje a zároveň i vzdělává. Hlavní nápní je samozřejmě výuka a práce s koňmi. Nejen, že si zde děti osvojí každodenní starost o zvířata, péči a práci kolem nich, ale také se naučí jízdě na koni, voltyž, přirozenou komunikaci nebo základy skoku na jízdárně. Tábor je vhodný jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky. Děti jsou pod dohledem několika zkušených instruktorek, vedoucí tábora a zajištěna je i lékařská péče. 

Letní tábory se skládají z několika turnusů, jeden turnus je na týden. Děti jsou ubytované v podkrovních prostorách statku, mají zajištěné veškeré hygienické podmínky (sprcha, bazén...). Samozřejmostí je jídlo 5x denně a dohlíží se i na pitný režim. 
Program je navržen a přizpůsoben tak, aby děti mohli naplno věnovat čas svému rozvoji, rukodělným pracem v dílně, která je součástí statku a při nepřízni počasí je zde i kryté paletárium, kde se děti rozhodně nebudou nudit. Aktuální nabídku na letní tábor najdete ZDE

Víkendové, ale i jednodenní akce pro děti pořádáme na statku nepravidelně několikrát do roka a termín těchto akcí je vždy dopředu včas oznámen. A co na nich najdete?
Jednodenní akce jsou většinou pro děti připravené k nějakému svátku jako je například Den dětí, nebo uspořádáme karneval. Oslavíme společně příchod jara a na konci léta zase tento rok uzavřeme. Děti si zde mohou vybrat ze spousty soutěží s odměnou, výtvarných činností, ukázky ježdění a voltyge, nebo výcvik pejsků. 

Pro děti je připravena dílna, kde se mohou naučit různou tvorbu od práce třeba s fimo hmotou až po výrobu mýdla. Nápady a kreativita zde je různorodá. 
Ukázky ježdění a komunikace s koňmi jsou předváděny zkušenou instruktorkou. Děti si i pod dohledem instruktorek mohou i vyzkoušet jízdu na koni. Program těchto akcí a víkendových pobytů nabízí opravdu hodně možností.

Přehled co nás čeká tento rok, najdete ZDE

Příroda, zvířata i lidé... vše co statek poskytuje se může stát rájem pro amatérské i profesionální fotografy. Proto nabízím této skupině lidí své aktivity. Na statku si lze po domluvě pronajmout prostory nejen pro jednodenní fotografování, ale domluvit si i víkend, případně prodloužený víkend. 
Nabízím nejen prostory, doplňky, kostýmy, ale i koně a další zvířátka. Vše je jen otázkou domluvy a zájmu co konkrétně chcete fotografovat. 


Ubytování na statku pro víkendové pobyty nabízím pouze v teplém ročním období od dubna - června a v měsíci září.
V letních prázdninových měsících je statek rezervován dětem, pro které pořádám letní tábory u koní. Pro přespání je nutné si sebou zajistit věci na spaní - deku, spacák a polštářek. Pro ty otužilé, kterým chladno nevadí lze dohodnout termín i na podzim, ale pouze do začátku listopadu. V zimě lze statek využít jen pro jednodenní fotografování.
Více najdete ZDE