Lidé od koní


Petra Hosnedlová

Jmenuji se Petra Hosnedlová a můj sen vždy byl, mít velkou rodinu, ale ne jenom tu lidskou. Sen mít krásné děti se mi splnil a mám své 3 dcerky, Viktorii, Jesiku a Vanesku na které jsem moc pyšná a i ony už jsou v sedle koní jako doma. A sen mít statek plný zvířat se mi také krásně plní a i díky vám, kteří mi dáváte svou důvěru a máte své koně u mne na statku ustájené. 

Viktorie
Viktorie
Jesika
Jesika
Vaneska
Vaneska

Na statku je nejen spousta práce, ale také je velký zájem o aktivity, které statek nabízí. Proto nemohu být na vše sama. Instruktorky si vybírám mezi lidmi, kteří se o koně starají rádi, jsou to lidé - slečny, které mám prověřené i roky, protože jsou to většinou dívky, které přišli ke koním ještě jako malé holky. Vím, že jim mohu věřit, spolehnout se na ně a mohu být bez obav v jakékoli činnosti, ve které mne na statku zastoupí. Pojďme se teda představit...

Štěpánka Pikaliová

Štěpánka mne v současné době zastupuje téměř ve všech pozicích na statku a je to člověk, na kterého se mohu spolehnout. Přišla na statek před 6 lety a posledních několik let pomáhá s výukou koní i dětí. Nyní sama vede svůj dětský oddílek. Účastnila se několika hobby závodů a kurzů přirozené komunikace, která je jí ze všeho nejbližší. Je citlivá, důsledná a velmi cílevědomá. Studuje na gymnáziu v Domažlicích a jejím cílem je věnovat se studiu ve kterém by mohla uplatnit svou lásku k dětem a práci s nimi. 

Její spolupráce na statku je pro mne opravdu nedocenitelná.

Nikola Poslední 

Nikola Zsemlerová

Nikola Baslová

Nikola Janečková